Aydora Mimarlık & İç Mimarlık

Ana sayfa > Aydora Mimarlık & İç Mimarlık

AYDORA MİMARLIK & İÇ MİMARLIK AİLESİ KİMDİR ?

Kurucuları : Y. Mimar: Müşerref Ayça ÖZTÜRK GÖLEN ve İç Mimar : Aykut Yılmaz ÖZTÜRK.
2012 Eylül Ayında Kayseri de İki Mimar Kardeş Tarafından Kurulan Tasarım Ofisidir. Mesleklerin de Uzman İç Mimar, İnşaat Mühendisi ve 3D Modelleme - Autocad Teknikerleri Bulunan 6 Kişilik Bir Ailedir. Mimari ve İç Mimari Projeler Yapan. Yaptığı Projeleri Uygulama Ekibiyle En Uygun ve Hızlı Şekilde Hayata Geciren Tasarım Ofisidir. 2016 Yılından İtibaren İstanbulda da Faliyet Göstermeye Başlayan Ekip.Ülkesini ve Bayrağını Seven Bir AİLEDİR.

ŞİRKET PROFİLİ

İç Mimari, Mimarlık, 3D Modelleme, Özel Mobilya Tasarım ve Üretim konularında faaliyet göstermektedir. İç ve dış mekan arasında güçlü bir bütünlük sağlayan; mekanları insan yaşamını şekillendiren en önemli unsur olarak gören, günümüz esnek, dönüşebilen mimari tasarım anlayışı ile yola çıkmak, hep yeni ürünler yaratma çabası içerisinde bulunmak, kendini tekrarlamamak, hem kendimize hem çevremize bir katkıda bulunabilmek öncelikli amaçlarımızdır. Bu amaçlara ulaşmada, tasarım aşamasından uygulamanın son anına kadar aynı detaycılıkla çalışarak, hem yaratılan projenin somutlaştırılmasında beklentilerin karşılanması, hem de her projede yeni bir şeyler gerçekleştirmektedir. Bu da Aydora Mimarlık & İç Mimarlık olarak tasarıma olan geniş bakış açımızı yansıtmaktadır.

Tasarım; bilgi birikimi, vizyon ve yaratıcılık gerektirir. Aydora Mimarlık & İç Mimarlık bir araya getirdiği uzman kadro ile bu unsurları yakalamış ve profesyonel çözümler sunmak için kurulmuştur. Bölgesinde bulunan birçok Mühendislik Ofisiyle çözüm ortaklığına devam etmektedir. 

Amacımız; en iyi ve en güzeli ekonomik ve profesyonel şekilde sunabilmek, geleceğe ışık tutan sağlam projeler ve uygulamalar yapmaktır.

MİSYON

Sıradanlıktan uzak, güçlü, yaratıcı çözümler sunabilen yapısı ile insan, hizmet ve ürün kalitesine yatırım yaparak kalıcı üstünlükler sağlamaya çalışan Aydora Mimarlık & İç Mimarlık, fonksiyonel, sağlam, ergonomik ve ekonomik olanı aramayı, gelenekselin yanında, çağdaş yapım sistemlerini kullanmayı tercih ediyor. Profesyonel yaşamda mimarlığın, toplumun ve insanlığın hizmetinde olduğu kabulü ile mekan yapma, yapı kurma becerisini, kentin değeri ile bütünleştirmeyi amaçlayan şirket, yaşam biçimine pozitif katkılar sunacak tasarımları oluşturuyor.

VİZYON

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.